سریال هجمه‌های مغرضانه و متوالی به جمهوری اسلامی به ایستگاه کرونا رسید! در حالی که تا پیش از این، سی کشور دنیا درگیر شیوع این ویروس شده بودند، برخی رسانه‌های داخلی و خارجی، بزرگنمایی این اتفاق را برای اغراض سیاسی خاص، در دستور کار قرار داده‌اند.
از مهم‌ترین اهداف این بزرگنمایی، به حاشیه بردن انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی است که با حضور قابل قبول مردم برگزار شد. کشور ما در منطقه‌ای قرار دارد که اغلب کشورهای آن چیزی به نام انتخابات ندارند و از این جهت، هیچ شباهتی با ایران ندارند. علاوه بر اینکه انتخابات در کشورهای غربی هم در بسیاری از مواقع، بسیار کم‌رونق و سرد برگزار می‌شود. نصاب شرکت در انتخابات پارلمانی در کشورهای غربی  نشان می‌دهد که درصد مشارکت آن‌ها تقریبا همیشه بسیار پایین است و نرخ حضور مردم ایران در این دوره، از میانگین برخی کشورهای غربی بالاتر است و به همین خاطر معتقدیم، میزان مشارکت در انتخابات اخیر ایران خوب و قابل قبول بوده است.
این نکته هم قابل توجه است که به فاصله‌ی کوتاهی تا زمان انتخابات، شاهد حجم عظیمی از پمپاژ ترس و وحشت در میان مردم ایران بودیم تا ملت را از حضور در انتخابات بازدارند. از ترساندن مردم از حضور در صف‌ انتخابات گرفته تا برجسته‌کردن موضوع انگشت‌زدن مردم روی تعرفه‌های رأی، به مجموعه‌ای از عوامل برای سردکردن تنور انتخابات تبدیل شد.
این شرایط، در کنار دلخوری شدید مردم از عملکرد دولت و مجلس فعلی به‌خاطر ناتوانی در حل مشکلات، زمینه‌ای مناسب برای موج‌سواری عده‌ای معلوم‌الحال را فراهم کرد تا پروژه‌ی ضربه‌زدن به نظام را از طریق کاهش مشارکت در انتخابات مجلس، عملیاتی کنند. دشمن زخم‌خورده از چهل و یک سال حضور مردم در حمایت از انقلاب، خیلی دوست داشت تا انتقام خود را از این ملت بزرگ بگیرد.
این خط شیطنت‌آمیز به بعد از انتخابات هم سرایت کرده چون نتایجی که حاصل شد، هرگز به مذاق بعضی خوش نیامده است! شکست مطلق حامیان حسن روحانی به صحنه‌ای از اعلام نارضایتی عمومی از عملکرد دولت و مجلس فعلی تبدیل شد و همین موضوع سبب شد تا برخی رسانه‌های طرفدار دولت، موضوعاتی مثل کرونا را بسیار برجسته‌تر و مهم‌تر از انتخابات جلوه دهند تا بلکه این شکست سنگین به فراموشی سپرده شود.
به هر صورت، کرونا ویروس را باید جدیدترین حربه‌ی ضدانقلاب برای مقابله با جمهوری اسلامی برشمرد که حاکی از عجز این جماعت در برابر اراده و خواست این ملت بزرگ و تمسک به هر ابزاری برای دشمنی قلمداد کرد.

موضوع: 
تولیدی: 
تولیدی

مطالب مرتبط


پربازدیدترین‌ها

افزودن دیدگاه جدید