بحران بی‌خانمان‌ها در کالیفرنیا

بحران بی‌خانمان‌ها در کالیفرنیا
 بحران بی‌خانمان‌ها در کالیفرنیا

وزیر مسکن و توسعه شهری آمریکا درباره تشديد بحران بی‌خانمان‌ها در ايالت کالیفرنیا هشدار داد.

 وزارت مسکن و توسعه شهری آمریکا گزارش داد که مطالعات نشان می‌دهد که 567 هار و 715 نفر در سال 2019 در کل کشور دست کم یک شب بی خانمان بودن را تجربه کرده‌اند که افزایش 14 هزار و 885 نفری را نسبت به سال 2019 نشان می‌ده يا بعبارتي جمعیت بی‌خانمان‌ها در آمریکا در سال 2019 با رشد 2.7 درصدی افزایش داشته است.

در همین حال بی خانمانی میان کهنه سربازان و خانواده‌ها با کودکان در همین سال به ترتیب با کاهش 2.1 و 4.8 درصدی مواجه بوده است.

بیشتر افزایش بی‌خانمان‌ها در ایالت کالیفرنیا و در ساحل غربی آمریکا روی داده است و مقامات آمریکایی دلیل آن را هزینه بالای مسکن در این مناطق عنوان کرده‌اند.

بن کارسون وزیر مسکن و توسعه شهری آمریکا هشدار داد: «در واقع بی خانمانی در کالیفرنیا در سطح هشدار قرار داشته و مقامات محلی و ایالتی باید فورا به این بحران رسیدگی کنند.
در سال 2019 دست کم 21 هزار و 306 نفر به بی‌خانمان‌ها در این ایالت اضافه شده که 16.4 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

جمعیت بی خانمان‌ها در لس آنجلس در سال 2019 به حدود 60 هزار نفر افزایش یافته است این با وجود سرمایه‌گذاری در لس‌آنجلس برای مقابله با این بحران است.

مقامات آمریکایی اعلام کردند که هزاران نفر در این کشور به دلیل شرایط اقتصادی، شرایط روحی و مجازات کیفری بی خانمان شده‌اند.

منبع:

www.w57.ir/ZYR

تولیدی: 
بازنشر

افزودن دیدگاه جدید