دختر آبی

ماجرا از این قرار است که دختری به نام سحر خدایاری که به علت مشکلات عصبی با یک مامور نیروی انتظامی درگیری لفظی پیدا کرده و ظاهرا مامور را مورد فحاشی قرار داده بود برای ارائه توضیحات و طی مراحل قضایی به دادگستری می رود اما قاضی پرونده به دلیل فوت یکی از بستگانش در این روز امکان حضور نداشته لذا مراحل رسیدگی به این پرونده در این روز ادامه نمی یابد، اما خانم خدایاری که به گفته پدرشان از مشکلات عصبی رنج می برده و دارو مصرف می کرده و حتی سابقه خودکشی نیز داشته است در جلوی دادگستری اقدام به خودسوزی کرده و ساعاتی بعد جان می سپارد.[1] این که آیا این خودسوزی با برنامه ریزی خود فرد بوده و یا با کمک کس دیگری صورت گرفته در دست تحقیق است.

بعد از این جریان ناگهان در یک اقدام هماهنگ تعدادی از رسانه های اصلاح طلب و سلبریتی ها و برخی مسئولین و نمایندگان مجلس و شبکه های معاند خارجی شروع به مخابره یک خبر عجیب می کنند: «خودسوزی دختر آبی» و همزمان یک عکس از یک دختری که طرفدار تیم آبی های پایتخت است منتشر می شود و همه این رسانه ها در سوگ وی می نشینند!! قضیه به قدری احساسی است که در همان ساعات اولیه موجب واکنش افراد بسیاری می شود و دامنه این واکنش حتی به سلبریتی های خارجی و برخی باشگاه های معروف فوتبال هم می رسد! این در حالیست که در میانه این هیاهو، دختر آبی که آیسان احتشامی نام دارد چندین بار در شبکه های مجازی اعلام می کند که زنده است و اصلا خودسوزی نکرده! یعنی دختری که خودسوزی کرده اصلا فوتبالی نبوده و دختری که فوتبالی بوده اصلا خودسوزی نکرده است!!

 با این وجود رسانه های اصلاح طلب و شبکه های معاند ضدانقلاب به همراهی برخی سلبریتی ها و نمایندگان مجلس و مسئولین اصلاح طلب در اقدامی هماهنگ اقدام به انتشار این دروغ کثیف کردند و با ابهام در موضوع، یک حکم نادرست را علیه جمهوری اسلامی صادر کرده و در ذهن مخاطب القا کردند. اما هدف ازاین اقدام چه بود؟! این پروژه هماهنگ میان ضدانقلاب داخلی و خارجی با چند هدف انجام شده است:

مانند هرساله شکوه هرچه بیشتر مراسمات محرم و حضور نوجوانان و جوانان از اقشار مختلف جامعه در هیات مذهبی موجب وحشت ضدانقلاب شد و مثل همیشه باید تلاش می شد تا عظمت این اتفاق به حاشیه برده شود. از طرف دیگر انتخابات نزدیک است و اصلاح طلبان وقتی دیدند دوقطبی ورود زنان به ورزشگاه، قابلیت مانور بیشتری دارد باید اقدام به تعمیق این دوقطبی می کردند که بهترین راه آن، انتشار چنین خبری برای تحریک احساسات مردم بود تا حواس ها هرچه بیشتر از مطالبات اقتصادی پرت شود. طبیعتا مواردی مانند دادگاه افراد نزدیک به اصلاح طلبان همچون شبنم نعمت زاده و برادر رئیس جمهور و معاون اول وی نیز در راه اندازی این جریان دروغ بی تاثیر نبوده است. با توجه به اینکه یک سر این داستان خودسوزی، دادگاه و قوه قضائیه است این جریان به دنبال سیاه نمایی قوه قضائیه نیز می باشد تا با فشار به  این قوه از ورود بیشتر این قوه به حیات خلوت های اصلاح طلبان جلوگیری کند.

به راستی چقدر رذالت می خواهد که بخاطر منافع حزبی با یک دروغ با جان و آبروی یک دختر و خانواده اش بازی کنی؟! این در حالیست که همین جماعت در ماجرای میترا استاد یا ساکت بودند و یا مقتوله را مورد اتهامات متعددی قرار دادند! اصلاح طلبان نشان داده اند که اگر لازم باشد بخاطر منافع حزبی و شخصی خود حاضرند همه چیز را فدا کنند حتی جان و آبروی افراد و منافع وطن را!

منتظر برخورد قاطع قوه قضائیه هستیم... .

#دختر_آبی

#ضدانقلاب

#اصلاحطلب

#فتنه

 

[1] https://www.yjc.ir/00TeSW

موضوع: 

مطالب مرتبط


پربازدیدترین‌ها

افزودن دیدگاه جدید