روایتی از انحطاط و تبعیض در قلب اروپا

روایتی از انحطاط و تبعیض در قلب اروپا
فرانسه

برای انحطاط فرهنگی، حد و مرزی قابل تصور نیست! اگر شخص یا جامعه‌ای گرفتار چنین بلایی شد و نتوانست خود را تغییر دهد، آن انحطاط، همه‌ی مرزهای انسانی و اخلاقی را زیرپا خواهد گذاشت. نمونه‌ی چنین پدیده‌ی شرم‌آوری امروز در غرب قابل مشاهده است.
در حالی که رعایت حجاب اسلامی در مدارس فرانسه ممنوع است اما رعایت حال همجنس‌گرایان در دستور حکومت فرانسه قرار دارد! به گزارش یورونیوز، نمایندگان پارلمان فرانسه  قانونی را به تصویب رساندند تا از این پس، در فرم‌های مدارس، به جای عناوین «پدر» و «مادر» از عنوان‌های «والد ۱» و «والد ۲» استفاده شود.
در ادامه‌ی این خبر آمده است که این قانون برای به رسمیت شناختن حقوق خانواده‌های همجنسگرا تصویب شده است؛ یعنی خانواده‌هایی که در آن هر دو والدین دانش‌آموز از یک جنس هستند!
این اتفاق غیراخلاقی در حالی به صورت رسمی و قانونی درآمده است که دو سوال بی‌جواب در ذهن‌ها باقی مانده است؛ اول اینکه پدیده‌ی شوم همجنس‌گرایی که برخلاف طبیعت و فطرت بشر و همچنین برخلاف ادیان الهی است چگونه به دغدغه‌ی یک حکومت غربی درآمده که آن را به شکل یک قانون، تصویب کرده‌اند؟
و دیگر اینکه اگر ادعای رعایت حقوق، مطرح است پس چرا حق مسلمانان فرانسه –به عنوان بزرگترین جامعه مسلمان اروپا- را در استفاده از حجاب را زیرپا گذاشته‌‌اند؟!

افزودن دیدگاه جدید