آل‌سعود و جنایت هولناکی دیگر در یمن

آل‌سعود و جنایت هولناکی دیگر در یمن
یمن
یمن

در سایه‌ی سکوت سنگین دنیای استکبار، آل‌سعود روز به روز به وحشی‌گری و خشونت خود ادامه می‌دهد و هیچ ترسی هم از مؤاخذه‌ی بین‌المللی ندارد! در جدیدترین اقدام، هواپیماهای ائتلاف سعودی (یک‌شنبه 19 اسفند) پانزده بار به مناطق مختلف شهر «کشر» در استان «حجه» در شمال غرب یمن حمله کردند که تا کنون ۲۳ نفر - چهارده کودک و نُه زن- در این حملات کشته شدند  و حال برخی مجروحان هم وخیم گزارش شده است.[1]
آمریکای ریاکار این روزها همه‌ی تمرکز و انرژی خود را صرف کارشکنی و ایجاد اجماع جهانی برای تحریم ایران می‌کند اما در برابر جنایات هولناک هم‌پیمان شرور خود، سیاست سکوت حمایت‌آمیز را در پیش گرفته است.
مردم مظلوم استان حجه، به این دلیل مورد غضب آل‌سعود قرار گرفته‌اند که با متجاوزان ائتلاف سعودی همکاری نکردند و وفاداری خود را با انصارالله یمن و رهبر آن عبدالمالک الحوثی اثبات نمودند.[2]
هفته‌ی گذشته نیز ائتلاف متجاوز سعودی، یک منزل مسکونی در منطقه «مغربه قرحش» در بخش «کشر» در «استان حجه» را هدف قرار دادند که سه شهروند یمنی به شهادت رسیده و نه نفر نیز زخمی شدند که همگی عضو یک خانواده بودند.
اینها فقط گوشه‌هایی از جنایات صورت گرفته در چند سال اخیر است. ملت مظلوم یمن فقط بخاطر اراده و انتخاب سیاسی متفاوت با خط غربی-عبری-عربی این چنین مورد تهاجم قرار می‌گیرد و هیچ فریادرسی هم در دنیای بظاهر متمدن وجود ندارد.

پی‌نوشت:
[1] 23 زن و کودک؛ افزایش قربانیان حمله ائتلاف سعودی به حجه یمن
[2] دوازده شهید و مجروح از یک خانواده در پی حمله عربستان

 

موضوع:

افزودن دیدگاه جدید